ای ول

 سلام

چند روزی ميشه که تعطيلات تابستونی شروع شده و در استراحت بسر می برم .اين ترم بعضی از دوستان عزيز دانشکده خبری من درسشون تموم شد و بعضی ديگه هم با من ترم بعد درسشون تموم ميشه.راستش دوستان دانشکده خبر و هر چيز مربوط به اين دانشکده درست ترين و دوست داشتنی ترين اتفاق زندگی من بود.از داشتن اين دوستان به خودم می بالم و به همشون قول ميدم به دوستی قشنگمون تا آخر عمر وفادار باشم.اميدوارم هر زمانی که مقدور شد همديگر و ببينيم . من به عشق دوستانم زندگی می کنم و همشونو دوست دارم. اين شعر و بارها گفتم باز هم می گم چون فکر می کنم ارزششو داره:

از جان طمع بريدن آسان بود وليکن.... از دوستان جانی مشکل توان بريدن

راستی بالاخره تيم ايتاليای عزيز من قهرمان شد.خيلی خيلی خوشحال شدم و به عبارتی حال کردم.به همه طرفداران ايتاليا که ميدونم تعدادشون در جمع دوستان کم نيست تبريک می گم.يک شعر هم می نويسم که مثل هميشه ربطش با مطلبم در بی ربطيشه:

دل پريشانم

به سوی تو  به شوق روی تو  به طرف کوی تو

سپيده دم آيم مگر تو را جويم بگو کجايی

نشان تو گه از زمين گاهی ز آسمان جويم

ببين چه بی پروا ره تو می پويم بگو کجايی

کی رود رخ ماهت از نظرم  نظرم

بغير نامت کی نام دگر ببرم

اگر تو را جويم حديث دل گويم بگو کجايی

به دست تو دادم دل پريشانم دگر چه خواهی

فتاده ام از پا بگو که از جانم دگر چه خواهی

يک دم از خيال من نمی روی ای غزال من

دگر چه پرسی ز حال من تا هستم    من

اسير کوی توام به آرزوی توام 

اگر تو را جويم  حديث دل گويم بگو کجايی

به دست تو دادم دل پريشانم دگر چه خواهی

فتاده ام از پا بگو که از جانم دگر چه خواهی

و فقط يه چيز ديگه :

ای که گفتی جان بده تا باشدت آرام جان .... جان به غمهايش سپردم نيست آرامم هنوز

 

/ 7 نظر / 12 بازدید
عاطفه

سلام سروين با همهههههه اونايی که گفتی تا حالا موافقم اما با تيم ايتاليا نه. خيلی ببخشيد ولی به نظرم لوسترين و بی مزه ترين تيم ايتاليا است. و در جمع دوستان فک کنم فقط ۲ نفر طرفدار ايتاليا بودن سروين و مرجان.نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عاطفه

سروين جون من دانشکده رو دوست دارم ولی نميدونم چرا يه همچين فک ميکنم اگه اين ترم تموم ميشد بهتر بود. آخه يه جورايی واسه ۷ واحد اومدن سخته...

مينا

سلام سروين دوست داشتنی من!از احساسات پاک و قشنگت ممنون.ايتاليا هم که واقعا گل کاشت.....معلوم شد عاطفه جان در مورد آمار ايتاليا دوستان گرام دچار اشتباه شده!!!!!!!!

ما ها که حالا حالا مادر نمی شیم ،پس لازم است روز زن رو فعلا غنیمت بداریم! مادر

عاطفه

نه مينا جون اونکه معلوم شد يه چيز ديگه بيد من کلا از ايتاليا و زبان ايتاليايی و فیلم ایتالیایی بدم مياد..فقط ماکارونی دوست دارم

نیلوفر

سلام من از همین الان دلم برای بچه ها تنگ شده هرچند که به قول استاد بسیار بسیار عزیز ( دکتر وحدانی ) اون وقت که کلاس داشتم نمی آمدم دانشکده اما ... منم موافقم دانشکده خبر دوستداشتنی بود و هست .